Zmena naprojektovan├ęho syst├ęmu - Zmena projektu na syst├ęm IFS 7002
U┼ż├şvate─żsk├ę hodnotenie: / 0
Slab├ęDobr├ę 
Nap├şsal Ado Kamen   
Streda, 05 Január 2011 16:51
Obsah ─Źl├ínku
Zmena naprojektovan├ęho syst├ęmu
Kompatibilita
Zmena projektu na syst├ęm IFS 7002
D├┤vody na zmenu syst├ęmu EPS
Cel├Ż ─Źl├ínok

Vzh─żadom na to, ┼że IFS 7002 je jedna za najnovších technológií, ktorá ve─żmi dobre kopíruje po┼żiadavky pri navrhovaní EPS pod─ża PrCEN/TS 54-14, nie je problém v prípade po┼żiadaviek zmeni┼ą vä─Źšinu existujúcich projektov na tento systém. Výnimky sú zlo┼żité prostredia, na ktoré sa špecializuje nieko─żko výrobcov.

Projekty na stavebné konanie oby─Źajne obsahujú základné pravidlá ochrany objektov, kde sa špecifikuje spôsob detekcie pre jednotlivé priestory (typy hlási─Źov napr. optický, termodiferenciálny a po┼żiadavky na ovládanie po┼żiarnotechnických zariadení, ktoré sa špecifikujú neskôr v realiza─Źnom projekte)

Ani realiza─Źný projekt nemusí konkretizova┼ą typ - výrobcu zariadenia EPS. Striktné po┼żiadavky na typ - výrobcu sú ┼żiaduce iba, ak je potrebné dr┼ża┼ą sa kompatibility prenosových sústav, protokolov a v prípade po┼żiadaviek na špeciálne detektory, Vä─Źšina špeciálnych detektorov sa vyrába u svetových výrobcov v konven─Źnom móde, ktoré je mo┼żné pripoji┼ą cez adaptéry konven─Źnej slu─Źky k ústredniam od rôznych výrobcov.

V prípade, ┼że je potrebné z rôznych dôvodov meni┼ą systém ur─Źený v realiza─Źnom projekte, najprv je potrebné h─żada┼ą mo┼żnú dohodu s autorom pôvodného projektu. Ak takáto mo┼żnos┼ą nie je u┼żívate─ż, alebo iný kompetent má právo po┼żiada┼ą o zmenu technológie. Dodávate─ż inej technológie je v tom prípade povinný dolo┼żi┼ą zmenu projektu pod─ża skuto─Źného vyhotovenia.  

Ste

Pocitadlo.sk

. navstevnik tychto stranok 2021-08-01 02:12:31 Type: E_STRICT Msg: Non-static method JResponse::sendHeaders() should not be called statically File: /home/tr015300/www_root/libraries/joomla/environment/response.php Line: 206